Králové světla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Králové světla

Forum cechu Králové Světla!
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aliance

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Guillaume de Tyre

Guillaume de Tyre


Po?et p?ísp?vk? : 31
Join date : 16. 11. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Aliance   Aliance Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 2:33 pm

Zdravim, psal jsem cechu Aktivnich Valecniku ohledne valky s Beerama a jejich zakladatel -[_^A^_]+Lord_Void+[_^A^_] nam nabizi spojenectvi. Mozna by stalo za zvazeni i do budoucna, aby jste se jednotlive k pripadnym aliancim jednotlive vyjadrili.
Návrat nahoru Goto down
Guillaume de Tyre

Guillaume de Tyre


Po?et p?ísp?vk? : 31
Join date : 16. 11. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:56 pm

Guillaume de Tyre napsal:
Zdravim, psal jsem cechu Aktivnich Valecniku ohledne valky s Beerama a jejich zakladatel -[_^A^_]+Lord_Void+[_^A^_] nam nabizi spojenectvi. Mozna by stalo za zvazeni i do budoucna, aby jste se jednotlive k pripadnym aliancim jednotlive vyjadrili.

Tak se omlouvám, ale s [_^A^_]+Lord_Void+[_^A^_] jsme si nerozumeli. On nám totiž navrhuje vytvoreni spolecneho cechu a ne formu spoluprace v alianci. Samozrejme jsem proti spojeni obou cechu. Omlouvam se za mystifikaci :-)
Návrat nahoru Goto down
[KS] Archon

[KS] Archon


Po?et p?ísp?vk? : 59
Join date : 13. 11. 07
Age : 34

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 4:11 pm

Guillaume de Tyre napsal:
Zdravim, psal jsem cechu Aktivnich Valecniku ohledne valky s Beerama a jejich zakladatel -[_^A^_]+Lord_Void+[_^A^_] nam nabizi spojenectvi. Mozna by stalo za zvazeni i do budoucna, aby jste se jednotlive k pripadnym aliancim jednotlive vyjadrili.

Jo taky mě zkoušel přetahnout k nim ja jaho slušně poslal do prdele Cool, a spojení nepřichazí v žádnem připadě v uvahu.
Návrat nahoru Goto down
Vampyre

Vampyre


Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 10. 12. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 3:33 pm

Zdravim vsetkych clenov cechu...dufam budem casom dobrou pomocou! Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Dr. Doom

Dr. Doom


Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 13. 11. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:34 pm

s caat s cechu [D_R] Dámy rytířky sa dohadujeme o spojenectve ich podmienky su len aby sme na ne neutocili a pomoc vo vojne, samozrejme s cechmi s ktorymi my budeme chciet, tak co suhlasite?
Návrat nahoru Goto down
[KS] Archon

[KS] Archon


Po?et p?ísp?vk? : 59
Join date : 13. 11. 07
Age : 34

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:42 pm

Dr. Doom napsal:
s caat s cechu [D_R] Dámy rytířky sa dohadujeme o spojenectve ich podmienky su len aby sme na ne neutocili a pomoc vo vojne, samozrejme s cechmi s ktorymi my budeme chciet, tak co suhlasite?

Proč ne. Jsem pro. Smile. A obsahuje ta dohoda i osobni sblížení Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
smerda
Admin
smerda


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 13. 11. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:47 pm

Dr. Doom napsal:
s caat s cechu [D_R] Dámy rytířky sa dohadujeme o spojenectve ich podmienky su len aby sme na ne neutocili a pomoc vo vojne, samozrejme s cechmi s ktorymi my budeme chciet, tak co suhlasite?

Proc ne spojenci se hodi a kdyz sou to este babi i kdyby sme jim meli slouzit lol!
Návrat nahoru Goto down
https://ksvetla.forumczech.com
Dr. Doom

Dr. Doom


Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 13. 11. 07

Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:52 pm

smerda napsal:
Dr. Doom napsal:
s caat s cechu [D_R] Dámy rytířky sa dohadujeme o spojenectve ich podmienky su len aby sme na ne neutocili a pomoc vo vojne, samozrejme s cechmi s ktorymi my budeme chciet, tak co suhlasite?

Proc ne spojenci se hodi a kdyz sou to este babi i kdyby sme jim meli slouzit lol!
Tak je to uz oficialne, odteraz neutocne na ziadnu ich clenku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance   Aliance Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Králové světla :: Novinky-
Přejdi na: